مینی کابل زره پوش MAC Patch Cord

اطلاعات پایه
محل منبع: چین
نام تجاری: DAWNERGY
گواهی: ANATEL,CE,ROHS
شماره مدل: DA-MAC
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 کیلومتر
قیمت: 28USD
جزئیات بسته بندی: جعبه کارتن
زمان تحویل: 12 روز
شرایط پرداخت: L/C، D/A، D/P، T/T
قابلیت ارائه: 20 هزار در روز
فیبر: SM (G652D، G657A) یا MM (OM1~OM5) نوع رابط: SC/FC/LC/ST/E2000 یا سفارشی
تعداد فیبر: 1 ~ 12 تایپ کنید: کابل زرهی مینی (MAC) پچ کورد
رنگ: آبی دمای عملیاتی/ذخیره سازی: -20 ~ 60+ (درجه سانتیگراد)
جنس ژاکت: PVC/LSZH/PU O. قطر: 7.5 میلی متر
برجسته:

کابل زره دار کوچک

,

سیم پچ کورد مک

,

کابل زره پوش MAC

کابل های زره ​​پوش کوچک (MAC) پچ کورد

داونرگی'پچ‌کوردهای کابل زره‌دار کوچک (MAC) در هر دو حالت تک یا چند حالته برای کاربردهای مختلف مانند شبکه‌های مخابراتی دوربرد، سیستم‌های لینک کوتاه و پیوندهای داده تجهیزات به تجهیزات در دسترس هستند.

مینی کابل زره پوش MAC Patch Cord 0

امکانات

ساختار کابل زرهی مینی

مینی کابل زره پوش MAC Patch Cord 1

 

 

 

مشخصات کابل فیبر نوری

پارامتر مشخصات فنی
نوع فیبر SM (G652D، G657A) یا MM (OM1~OM5) (OM1~OM5)
تعداد فیبر 1 ~ 12
فیبر بافر محکم قطر (میلی متر) 0.05±0.6
عضو قدرت نخ آرامید
بهم تابیدن و بافتن SUS304
ژاکت بیرونی کابل مواد PVC/LSZH/PU
رنگ آبی
قطر خارجی کابل (mm) (±0.2) 7.5
وزن کابل (کیلوگرم بر کیلومتر) 75
مقاومت کششی (N) دراز مدت 600
کوتاه مدت 800
مقاومت له شدن (N/100mm) دراز مدت 3000
کوتاه مدت 5000
تضعیف کابل (dB/km) در 1310 نانومتر ≤0.4
در 1550 نانومتر ≤0.3
شعاع خمشی (میلی متر) پویا 20D
استاتیک 10D
دمای عملیاتی/ذخیره سازی (درجه سانتی گراد) -20 ~ 70+

 

مشخصات پچ کورد

مورد مولفه های
نوع رابط SC/FC/LC/ST/E2000 یا سفارشی
نوع فیبر SM (G652D، G657A) یا MM (OM1~OM5)
افت درج (dB) ≤0.3
ضرر برگشتی (dB) ≥ 50 (UPC)، ≥ 60 (APC)، ≥ 30 (MM)
کابل اصلی تعداد فیبر 1 ~ 12
جنس ژاکت PVC/LSZH/PU
رنگ آبی
O. قطر (mm) (±0.2) 7.5
طول پچ سیم (متر) به عنوان درخواست
تحمل (متر)

0~+0.1، L≤10،

0~+0.2، 10~20،

1%×L، L≥20، L=طول طناب پچ

شاخه تایپ کنید لوله زرهی 3.0 میلی متری
طول (میلی متر) به عنوان درخواست
دمای عملیاتی/ذخیره سازی (درجه سانتی گراد) -20 ~ 60+

 

 

 

اطلاعات تماس
Peter Bi

شماره تلفن : 0086 21 67877780

WhatsApp : +008615002176701