پیام فرستادن
Dawnergy Technologies(Shanghai) Co., Ltd.
ایمیل Peter.bi@dawnergy.com تلفن: 86-21-67877780
خونه >
Dawnergy Technologies(Shanghai) Co., Ltd. نمایه شرکت
همه محصولات
پیام بگذارید

Dawnergy Technologies(Shanghai) Co., Ltd.

به افراد کمک کنید تا از طریق فیبر بهتر متصل شوند

Dawnergy یک ارائه دهنده راه حل فیبر نوری واجد شرایط ISO با تولید قوی استقابلیت های سفارشی سازی محصولات در بیش از 65 کشور کار می کنند.
  • چین Dawnergy Technologies(Shanghai) Co., Ltd. نمایه شرکت
  • چین Dawnergy Technologies(Shanghai) Co., Ltd. نمایه شرکت
  • چین Dawnergy Technologies(Shanghai) Co., Ltd. نمایه شرکت
  • چین Dawnergy Technologies(Shanghai) Co., Ltd. نمایه شرکت
  • چین Dawnergy Technologies(Shanghai) Co., Ltd. نمایه شرکت
  • چین Dawnergy Technologies(Shanghai) Co., Ltd. نمایه شرکت
فروشگاه اصلی: در سراسر جهان
نوع کسب و کار: سازنده
برندها: داونرگی
فروش سالانه: 60000000-62500000
سال تاسیس: 2015
صادرات: 70% - 80%
مقدمه

Dawnergy یک ارائه دهنده راه حل فیبر نوری واجد شرایط ISO است.با ظرفیت تولید جامد، قدرت تحقیق و توسعه پیشرو و قابلیت های سفارشی سازی قوی در صنعت، ما محصولات فیبر نوری را به بیش از 65 کشور در سراسر جهان عرضه کرده ایم.

 

محصولات اصلی ما عبارتند از: کابل های فیبر نوری، تقسیم کننده های فیبر نوری، پچ کورد فیبر نوری، پیگتیل ها، ماژول های WDM، جعبه های توزیع فیبر، سوکت های فیبر نوری، کابینت ها / هاب های توزیع نوری، کابینت های مخابراتی در فضای باز، قاب های شبکه توزیع نوری، و غیره. در داخل کشور، سهامداران ما سهم بازار زیادی در خرید متمرکز China Telecom، China Mobile، China Unicom و China Tower دارند.در عین حال، ما یک تامین کننده واجد شرایط برای تولید کنندگان تجهیزات مشهور بین المللی و تولید کنندگان کابل های فیبر نوری هستیم.محصولات ما همچنین به طور گسترده در شبکه های خاص مانند پخش رادیویی، تلویزیون، برق و ارتش استفاده می شود.

 

به طور خاص در بازار بین المللی، از طریق عرضه مستقیم، مشارکت با توزیع کنندگان محلی، یا همکاری با ارائه دهندگان راه حل های ارتباطی مشهور بین المللی، محصولات ما به طور گسترده در شبکه های FTTH اپراتورهای زیر استفاده شده است: TELEFONICA، TIM، STC، BSNL، TOT، CAT. ، PLDT، TELKOM INDONESIA، TM، NEPAL TELECOM، AIRTEL، و غیره.

سرویس

تیم تحقیق و توسعه و طراحی ما در تدوین بیش از 20 استاندارد محصول ارتباطی چینی به رهبری China Mobile و China Telecom شرکت کردند.در سال 2009 ، تقسیم کننده نوری پلاگین در همکاری با شانگهای مخابرات ، ادغام شکافهای نوری و آداپتورهای کوچک مینیاتوری در یک محصول ، که برنده جایزه برتر پیشرفت علمی و فناوری در بخش مخابرات چین شد ، توسعه یافت.تقسیم کننده نوری پلاگین که اختراع کردیم بلافاصله در شبکه اپراتور نصب شد و به پرکاربردترین محصول تقسیم کننده در شبکه های FTTH از همه اپراتورهای ارتباطی در چین تبدیل شد و اکنون در سراسر جهان محبوب است.

 

توانایی های تحقیق و توسعه قوی و توانایی و تمایل به ارائه راه حل های سفارشی به مشتریان ، جنبه اصلی رقابت اصلی ما است.

 

در تجربه چندین ساله ارائه خدمات OEM به غول های ارتباطی ، سیستم کنترل کیفیت ما همیشه توانسته است سخت ترین آزمایش ها را از بالاترین استانداردهای صنعت بگذراند و همچنان پیشرفت می کند.این تعهد جدی ما است که محصولی را ارائه دهیم که از نظر کیفیت غول های ارتباطی مطابقت داشته باشد.

 

چشم انداز ما ارائه محصولات ارتباطی چینی مطمئن و مقرون به صرفه به اپراتورها ، ISP ها و توزیع کنندگان در سراسر جهان است ، به طوری که مردم در همه جا می توانند از خدمات ارتباطی سریعتر و مطمئن تری با قیمت پایین استفاده کنند.

 

چین Dawnergy Technologies(Shanghai) Co., Ltd. نمایه شرکت 0

 

تاریخ

چین Dawnergy Technologies(Shanghai) Co., Ltd. نمایه شرکت 0

 

تیم ما

معرفی مختصر مهندس ارشد

چین Dawnergy Technologies(Shanghai) Co., Ltd. نمایه شرکت 0

AN YAO، مهندس ارشد DAWNERGY، متخصص مشهور در زمینه شبکه توزیع نوری در چین.

متولد 1982، فارغ التحصیل از دانشگاه شانگهای جیائو تونگ، شروع کار در سال 2003، آشنایی با محصولات ارتباطی نوری، آشنایی با سیستم GPON، EPON و همچنین می تواند طراحی مستقل انجام دهد، تجربه مدیریت پروژه های خاص، اعم از داخلی و چینی را داشته باشد. در خارج از کشور تجربه اجرای میدانی را دارند.
سیستم روشنایی هوشمند داخلی مجموعه کاملی از طرح فیبر نوری باغ نمایشگاه شانگهای را در خارج از کشور برای اجرای طرح طراحی GPON FTTH نیروگاه THCP لائوس تشکیل می دهد.
به طور معمول مسئول ارتباطات فنی با مشتریان، برای حل مشکلات مرتبط، رسیدگی به تمام امور مربوط به فناوری است.انطباق با سفر کاری، می تواند همکاری خدمات به مشتریان شرکت به سرعت حل مشکلات مشتری.مسئول مدیریت و اجرای طرح FTTH برای هماهنگی بخش های مختلف راه حل های کامل.

معرفی مختصر مدیر سیستم کیفیت

چین Dawnergy Technologies(Shanghai) Co., Ltd. نمایه شرکت 1

جیافن او،

یکی از بنیانگذاران DAWNERGY، کارشناس شناخته شده گواهینامه سیستم و مقررات کیفیت.او یکی از اولین مهندسان چینی بود که قبل از الحاق چین به WTO درگیر صدور گواهینامه بین المللی بود و با مقررات استاندارد IEC، UL و GB و فرآیندهای صدور گواهینامه بین المللی آشنا بود.گواهینامه ها شامل VDE اروپایی، KEMA، SEMKO، TUV، AENOR، DNV.آمریکای شمالی UL, CSA;برزیل INMENTRO، SABS در آفریقای جنوبی، SAA در استرالیا و SASO در خاورمیانه، و غیره. او همچنین در سازماندهی برنامه های صدور گواهینامه CCC چین و ممیزی سالانه مشارکت دارد.با بیش از 20 سال تجربه در صدور گواهینامه سیستم، سفر او به سراسر جهان، همراهی آژانس های نظارتی ملی برای انجام ممیزی در محل صدها شرکت چینی و بین المللی تجهیزات الکتریکی و تجهیزات ارتباطی و مشاوره چندین سیستم صنعتی برای صدور گواهینامه سیستم موفق، در نتیجه، او دارای تجربه غنی و بینش عمیق در توسعه انطباق در سیستم کیفیت است.

 

در هر زمان با ما تماس بگیرید

86-21-67877780
طبقه 1، ساختمان A5، NO.3655 SixianRd, Songjiang District, Shanghai201616چین
درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید