کابینت توزیع فیبر در فضای باز کابل قابل اعتماد 96 Core SMC

اطلاعات پایه
محل منبع: چین
نام تجاری: Dawnergy
گواهی: CE
شماره مدل: DA-FDH-96SMC
مقدار حداقل تعداد سفارش: 10
قیمت: 498 USD
جزئیات بسته بندی: جعبه چوبی
شرایط پرداخت: T/T
قابلیت ارائه: 100 در روز
تولید - محصول: کابینت فیبر نوری با اتصال متقاطع مواد: SMC
سطح حفاظت: IP65 پنل آداپتور: مربع FC، SC، DLC (نوع SC)
شکافنده: نوع کاست کاربرد: دسترسی FTTH / مخابرات / CATV / منطقه محلی
ابعاد (میلی متر): 1035 (H) x 555 (W) × 310 (D)
برجسته:

کابینت اتصال متقاطع فیبر 96F

,

کابینت اتصال متقاطع OCC

,

کابینت OCC نوع کاست

کابینت اتصال متقاطع فیبر نوری DA-OCC-SMC 96F

کابینت های فیبر نوری داونرجی عمدتاً برای پایان و اتصالات متقابل بین عناصر کابل کشی استفاده می شود.این سری از OCC ها دارای عایق عالی، عملکرد ضد آب و ضد گرد و غبار بالا هستند.اینها به طور گسترده در شبکه های فیبر نوری، شبکه های PON (GPON، EPON، BPON، APON) OSP و شبکه های WDM/CWDM/DWDM کاربرد دارند.

 

امکانات

برنامه های کاربردی

مشخصات فنی

مولفه های مشخصات
مدل DA-OCC-SMC96
حداکثرتعداد هسته ها 144 (فقط استفاده از 96)
نوع شکاف نوع کاست
حداکثرتعداد اسپلیترها 18
نوع سینی اسپلایس 12 هسته / سینی (سینی اتصال یکپارچه)
حداکثرشماره سینی اسپلایس 12 (فقط از 8 استفاده کنید)
جنس کابینت SMC
پنل آداپتور مربع FC، SC، DLC (نوع SC)
مقاومت عایق (MΩ) 1000 @500V (DC)
ولتاژ تحمل (V/min) 3000 (DC)، بدون خرابی، بدون فلاش اور
نوع نصب زمین
رتبه حفاظتی IP65
دمای عملیاتی (درجه سانتیگراد) -40 تا 60+
ابعاد (میلی متر) 1035 (H) x 555 (W) × 310 (D)
وزن (کیلوگرم) 80

 

ترتیب اطلاعات

مدل نام شرح
DA-OCC-96SMC-x کابینت فیبر نوری با اتصال متقاطع پانل آداپتور برای حداکثر96 عدد آداپتور;8 قطعه سینی یکپارچه اتصال و توزیع (12 هسته / سینی)، 18 اسلات برای PLC نوع کاست.مواد: SMC;با پایه؛ابعاد (mm): 1035 (H) x 550 (W) × 310 (D);بارگذاری کامل با پیگتیل های 1.5 متری 0.9 میلی متری G657A1 و آداپتور SC/UPC

 

اطلاعات تماس
Peter Bi

شماره تلفن : 0086 21 67877780

WhatsApp : +008615002176701