پیام فرستادن
Dawnergy Technologies(Shanghai) Co., Ltd.
ایمیل Peter.bi@dawnergy.com تلفن: 86-21-67877780
خونه > محصولات > کابل فیبر نوری >
کابل نوری زره ای 48 هسته ای داخلی G657A2 LSZH
  • کابل نوری زره ای 48 هسته ای داخلی G657A2 LSZH

کابل نوری زره ای 48 هسته ای داخلی G657A2 LSZH

محل منبع چین
نام تجاری DAWNERGY
گواهی CE/TELCORDIA
شماره مدل GJFZY-48G.657A2
جزئیات محصول
تولید - محصول:
کابل نوری داخلی
فیبر:
G657A2
پوشش زیر واحد:
LSZH
پرکننده:
غلاف سیاه رنگ LSZH پر از نخ آرامید
نوار بپیچید:
نوار مسدود کننده آب
عضو قدرت مرکز:
FRP پوشش داده شده با پلاستیک
غلاف بیرونی:
LZSH، پنتون نارنجی 136C
تعداد فیبر در هر لوله:
48
درخواست:
سرپوشیده
برجسته: 

G657A2 کابل فیبر نوری زره دار,LSZH کابل های فیبر نوری زره ای,کابل فیبر نوری

,

LSZH Armoured Fiber Optic Cable

,

DAWNERGY Optic Fiber Cable

شرایط پرداخت و حمل و نقل
مقدار حداقل تعداد سفارش
100 کیلومتر
جزئیات بسته بندی
طبل چوبی
زمان تحویل
10-20 روز کاری
شرایط پرداخت
T/T، L/C، D/A، D/P
قابلیت ارائه
10000 کیلومتر در روز
توضیحات محصول

کابل نوری داخلی 48 فیبر G657A2 GJFZY-48G.657A2
 
1.

شناساییGJFZY-48G.657A2
درخواستکابل نوری داخلی
پیکربندی
  • زیر واحد با حداکثر 8 فیبر در هر میکرو لوله، پر شده با نخ آرامید به عنوان عضو قدرت
  • پوشش زیر واحد: LSZH
  • نوار بسته بندی: نوار ضد آب
  • عضو مرکز مقاومت: FRP پوشش داده شده با پلاستیک
  • پوشش بیرونی: LZSH، نارنجی Pantone 136C
محدوده دما

ذخیره سازی و حمل و نقل

-20 تا +70 درجه سانتیگراد

نصب

-20 تا +60 درجه سانتیگراد

عملیات

-20 تا +70 درجه سانتیگراد

استانداردهاIEC 60793-1، IEC 60793-2، IEC 60794-2-20
شماره مشخصاتGL20200825323
مرجع مشتریاستاندارد مشترک
  1. ابعاد
تعداد فیبر 48
زیر واحد x فیبر 6x8
قطر بیرونیmm9.5±0.5
وزنکیلوگرم80±15٪

توجه: ضخامت پوشش، بخش ریپکورد را در نظر نمی گیرد، اندازه ها و مقادیر بدون تعادل مقادیر اسمی هستند.

  1. خواص مکانیکی
حداکثر بار کششی کوتاه مدت:1200N 
مقاومت در برابر خرد شدن / 10 سانتی متر کوتاه مدت:1000 N
شعاع خم (تاسیس) کابل 20x
شعاع خم (عمل) کابل 10x

بخش 6 را ببینید: روش های آزمایش
 

  1. علامت گذاریکابل نوری زره ای 48 هسته ای داخلی G657A2 LSZH 0

 

  1. فیبر نوری
استانداردITU-T G.657A2 UBIF®آر75
نورپردازی

کاهش فیبر
... با کابل

@ 1310 nm

≤0.40 دی سی بی/کیلومتر

@ 1550 nm

≤0.30 دی سی بی/کیلومتر

قطر میدان حالت (MFD)(8.6 ~ 9.2) ± 0.4 μm @ 1310nm
طول موج پراکندگی صفر۱۳۰۰ تا ۱۳۲۴ nm
شیب صفر پراکندگی≤0.092 ps/nm2 ∙km
پراکندگی حالت قطبی (PMD)≤0.2 ps/√km
طول موج قطع کابل≤1260 nm

از دست دادن انعطاف ماکرو
10 دور Ø30 میلی متر
.. 1 دور Ø20 میلی متر
.. 1 دور Ø15 میلی متر

@1550 nm

≤0.03 دی سی بی

≤0.10 دبیل

≤0.50 دی سی بی

@1625 nm

≤0.10 دبیل

≤0.20 دی سی بی

≤1.00 دبیل

هندسیقطر پوشش125 ± 0.7 μm
خطای تمرکز هسته / پوشش≤0.5 μm
پوشش غیر دایره ای≤ 1.0٪
ماشین آلاتفشار ثابت≥ 0.69 Gpa

 

  1. روش های آزمایش
تستشرایطمعیارهای پذیرش

مقاومت کششی
IEC 60794-1-2 E1

مقاومت کششی: به نقطه 3 مراجعه کنید.
طول نمونه: ≥ 50 متر، مدت زمان: 1 دقیقه

  • فشار فیبر≤0.6٪
  • △α قابل برگشت
  • هيچ آسيبي نيست

مقاومت در برابر خرد شدن
IEC 60794-1-2 E3

خرد کردن: به نقطه 3 مراجعه کنید.
مدت زمان آزمایش: 1 دقیقه، تعداد آزمایش: 3

  • △α قابل برگشت
  • هيچ آسيبي نيست

تاثیر
IEC 60794-1-2 E4

انرژی ضربه: 5 J
R = 300 میلی متر، تعداد مکان ها/بررسی ها: 3

  • △α قابل برگشت
  • هيچ آسيبي نيست

چرخش
IEC 60794-1-2 E7

طول نمونه: 2 متر
± 180°، 5 چرخه

  • △α قابل برگشت
  • هيچ آسيبي نيست

خم کردن مکرر
IEC 60794-1-2 E6

شعاع خم: 20x کابل Ø
25 چرخه

  • هيچ آسيبي نيست

چرخه ی دمایی
IEC 60794-1-2 F1

-20°C→ +70°C
12 ساعت در هر مرحله، 2 چرخه

  • △α≤0.2 dB/km و قابل برگشت
  • هيچ آسيبي نيست

تمام اندازه گیری های نوری در 1550 nm (G652D) یا 1300 nm (OM2/OM3/OM4)

  1. تدارکات
نوع کابل

طول

تحمل

2 کيلومتر

-5٪ / +5٪

کابل نوری زره ای 48 هسته ای داخلی G657A2 LSZH 1

D*d*B در سانتی متر

GJFZY-48G.657A2

نوع طبل

ابعاد

وزن

چوب پلاگین

92*40*55

ابعاد از جمله حفاظت. مقادیر شاخص، اندازه و وزن درام واقعا تحویل داده شده ممکن است انحراف داشته باشد.
 

محصولات پیشنهادی

در هر زمان با ما تماس بگیرید

86-21-67877780
طبقه اول، ساختمان A5، شماره 3655 جاده Sixian، منطقه Songjiang، شانگهای 201614 چین
درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید