پچ کورد 24 فیبر MTP OM3 MPO

اطلاعات پایه
محل منبع: چین
نام تجاری: Dawnergy
گواهی: CE/ANATEL/ROSH
شماره مدل: DA-AMTPF-XXM-OM3-24C
مقدار حداقل تعداد سفارش: 10
قیمت: case by case
زمان تحویل: 10-20 روز کاری
شرایط پرداخت: L / C ، D / A ، D / P ، T / T
قابلیت ارائه: 1000 قطعه در روز
نام: پچ کورد 24 فیبر Mtp Om3 Mpo نوع فیبر: OM3
نام تجاری: داونرگی
برجسته:

Om3 Mpo Patch Cord

,

Mtp Mpo Patch Cord

,

24 Fibers Om3 Patch Cord

24 فیبر OM3 MPO/MTP پچ سیم فیبر نوری مورد استفاده برای مرکز داده

 

 

امکانات:


برنامه های کاربردی:

 

 

مولفه های حالت تک حالت چندگانه
9/125 ماه 62.5/125um، 50/125um
12 سیار MPO MPO 24 Ch 12 سیار MPO
MPO پلاس MPO استاندارد MPO پلاس MPO استاندارد MPO پلاس MPO استاندارد
افت درج (حداکثر، دسی بل) 0.2 0.3 0.5 0.7 0.4 0.7 1 0.2 0.3 0.5
تلفات برگشتی (دسی بل، حداقل) 60 60 55 55 60 55 50 30 30 25
دوام MPO Plus ≤0.2dB بعد از 200 جفت/مضارب MPO به اضافه ≤0.2dB بعد از 200 جفت / همتا
استاندارد MPO ≤ 0.2dB بعد از 50 جفت / دسیبل استاندارد MPO ≤ 0.2dB بعد از 50 جفت / دسیبل
نر/مونث نر: با سنجاق نر: با سنجاق
زن: بدون سنجاق زن: بدون سنجاق
طول موج تست (nm) 1310/1550 850
دمای عملیاتی -40 تا +85 درجه سانتیگراد -40 تا +85 درجه سانتیگراد
 
عملکرد قبل و بعد از 200 mate/demate
کانال فیبر λ 1 2 3 4 5 6 7 8 9
از دست دادن درج (قبل از آزمایش) 1310 0.18 0.16 0.21 0.08 0.05 0.08 0.12 0.1 0.16
1550 0.08 0.12 0.09 0.16 0.07 0.03 0.14 0.06 0.09
از دست دادن درج (پس از آزمایش) 1310 0.1 0.23 0.2 0.18 0.23 0.12 0.1 0.23 0.22
1550 0.12 0.19 0.11 0.02 0.15 0.06 0.17 0.21 0.17
تغییر 1310 0.08 -0.07 0.01 -0.1 -0.18 -0.04 0.02 -0.13 -0.06
1550 -0.04 -0.07 -0.02 0.14 -0.08 -0.03 -0.03 -0.15 -0.08

اطلاعات تماس
Peter Bi

شماره تلفن : 0086 21 67877780

WhatsApp : +008615002176701