ترمینال های شبکه نوری 1GE 3FE 1CATV WiFi FHR2402KB GPON

اطلاعات پایه
محل منبع: چین
نام تجاری: DAWNERGY
گواهی: CE,FCC
شماره مدل: FHR2402KB
مقدار حداقل تعداد سفارش: 100PCS
قیمت: 55USD
جزئیات بسته بندی: جعبه کارتن
زمان تحویل: 15 روز کاری
شرایط پرداخت: T / T ، L / C ، D / A ، D / P
قابلیت ارائه: 2K در روز
نام: GPON ONT پورت فیبر: SC/APC (تک فیبر) SC/UPC و SC/APC (فیبر دوگانه)
نرخ پایین دستی: 1.25 گیگابیت بر ثانیه نرخ بالادست: 1.25 گیگابیت بر ثانیه
طول موج: Tx 1310nm، Rx 1490nm، RF1550nm رابط فیبر: SC/PC
توان عملیاتی: 900 مگابیت در ثانیه یا بیشتر
برجسته:

ترمینال gpon FHR2402KB

,

ترمینال شبکه نوری 1.25Gbps

,

فیبر نوری FHR2402KB

بررسی اجمالی

 

FHR2402KB GPON ONT برای بازار دسترسی پهنای باند مبتنی بر فناوری GPON توسعه یافته است تا نیازهای اپراتورهای مخابراتی برای دسترسی پهن باند و FTTH را برآورده کند.همراه با محصولات دفتر مرکزی OLT و سیستم مدیریت شبکه EMS.این به طور کامل با مقررات فنی مانند ITU-T G.984.x و الزامات فنی تجهیزات GPON (نسخه V2.1 و بالاتر) مشخصات الزامات فنی مطابقت دارد.این دستگاه از نرخ انتقال متقارن بالا و پایین لینک 1 گیگابیت بر ثانیه پشتیبانی می کند و تضمین QOS خوب و تخصیص پهنای باند انعطاف پذیر را در اختیار کاربران قرار می دهد.خدمات یکپارچه کسب و کار اترنت و IP.عملکرد گیرنده نوری CATV یکپارچه، همراه با ONU برای تشکیل یک راه حل FTTH فیبر دوگانه.عملکرد بی سیم یکپارچه، کاملاً مطابق با پروتکل استاندارد بی سیم 802.11n/802.11ac، آنتن جهت دار داخلی با بهره بالا، نرخ انتقال بی سیم تا 1200 مگابیت در ثانیه، با قدرت نفوذ قوی و پوشش گسترده، تضمین انتقال داده کارآمدتر را در اختیار کاربران قرار می دهد.

 

مشخصات

مشخصات

 

اقلام فنی توضیحات
بعد، ابعاد، اندازه 185*145*50 میلی متر (طول*عرض*ارتفاع)
وزن خالص ≤0.3 کیلوگرم
پورت فیبر

SC/APC (تک فیبر) SC/UPC و SC/APC (فیبر دوگانه)

نرخ Downstream 1.25Gbps، نرخ Upstream 1.25Gbps

طول موج Tx 1310nm، Rx 1490nm، RF1550nm
رابط فیبر SC/PC
حساسیت RX <-27dBm (1490nm)
WLAN IEEE802.11b/g/n، 300 مگابیت در ثانیه، یک آنتن داخلی
LAN 1*10/100/1000Mbps+3*10/100Mbps درگاه اترنت تطبیقی، فول/نیم دوبلکس، رابط RJ45
توان عملیاتی سرعت پردازش می تواند به 900 مگابیت در ثانیه یا بیشتر برسد
برق DC 12 ولت 1 آمپر، آداپتور برق AC-DC خارجی
گلدان کانکتور 1*FXS، RJ11
دکمه تنظیم مجدد، برق، WIFI
قدرت ≤10 وات
عمل دمای کار: -5 تا 55 ℃ رطوبت کاری: 10 تا 90 % (غیر تراکم)
ذخیره سازی دمای ذخیره سازی: -30 ℃ تا 60 ℃ رطوبت ذخیره سازی: 10 تا 90 % (بدون تراکم)

 

عملکرد CATV

 

دریافت نوری -15 ~ 2 دسی بل متر
محدوده AGC -8 ~ + 2 دسی بل متر
از دست دادن بازگشت فیبر > 50 دسی بل
طول موج 1100 تا 1600 نانومتر
رابط SC/APC
C/N ≥ 50 دسی بل
C/CTB ≥ 62 دسی بل
C/CSO ≥ 61 دسی بل

 


سرویس داده

  • IEEE802.1p QoS یکپارچه با صف های اولویت چهار سطح
  • پشتیبانی IPv4/IPv6 IGMP snooping و MLD snooping
  • پشتیبانی از پل، مسیر و حالت مختلط پل/مسیر
  • سوئیچینگ بدون انسداد 1G با سرعت کامل
  • جدول آدرس MAC 2048
  • 4 LAN
  • پشتیبانی از VLAN QinQ، شفاف، برچسب، ترجمه، ترانک و غیره
  • نظارت یکپارچه پورت، انعکاس پورت، محدود کردن نرخ پورت، پورت SLA و غیره
  • پشتیبانی از تشخیص قطبیت خودکار پورت‌های اترنت (AUTO MDIX) QoS یکپارچه IEEE802.1p با صف‌های اولویت چهار سطح پشتیبانی از IPv4/IPv6 IGMP snooping و MLD پشتیبانی از حالت ترکیبی پل، مسیر و پل/مسیر

سرویس وای فای

  • پشتیبانی یکپارچه 802.11b/g/n 300Mbps و 802.11ac 867Mbps
  • پشتیبانی از 40 اتصال، MU-MIMO
  • پشتیبانی از پروتکل های امنیتی WEP و WPA/WPA2.

 

 

 

اطلاعات تماس
Peter Bi

شماره تلفن : 0086 21 67877780

WhatsApp : +008615002176701